POMOC DLA SZPITALI - kup maseczki dla szpitala!

Czas dostawy: maksymalnie 14 dni

Tutaj kupujesz maseczki, które wyślemy bezpośrednio do szpitali, które znajdują się na naszej liście potrzebujących. Listę znajdziesz TUTAJ

Jeżeli chcesz dodać jednostkę zdrowia do listy, napisz na adres: kontakt@fundacjacosdobrego.org

W mailu podaj nazwę i adres jednostki zdrowia, oraz jeżeli posiadasz – kontaktowy numer telefonu.

Jeżeli chcesz nabyć maseczki bezpośrednio dla konkretnej jednostki zdrowia, pisz e-mail na adres: sklep@fundacjacosdobrego.org Taka wysyłka jest możliwa od 100 sztuk.

W mailu podaj proszę ilość masek oraz dane do wysyłki (adres, nr tel).

Opis produktu.

Maseczka, osłonka na twarz. Trzywarstwowa, wykonana w 100% z tkaniny bawełnianej Eskulap 152 o masie powierzchniowej 160 g/m2, przeznaczonej do szycia odzieży roboczej dla personelu medycznego, między innymi na bloki operacyjne.

Mocowana na troczki zawiązywane z tyłu.

Zdatna do sterylizacji w autoklawie.

Temperatura prania 95 stopni.

Osłonka nie jest produktem medycznym.

Maseczki będziemy wysyłać do szpitali w partiach po 500 szt. Czyli jeżeli suma zakupów osiągnie 500 szt - paka leci do kolejnego szpitala.

Dziękujemy za pomoc !

Twój koszyk jest pusty.